Petit Point,
Europa, je ca. 13 x 9 cm, 19. Jh. Zwei feine Nadelarbeiten. Gerahmt. (ca.16 x 12 cm). Diverse Gebrauchsspuren. (VP)
Expert: Vincent Pillinger
Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314
vincent.pillinger@dorotheum.at
19.06.2023 - 10:06
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Petit Point,
Expert: Vincent Pillinger
Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 19.06.2023 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |