**/*/gestempelt - Sammlung D. Bes. Ausg. 1939/1945 - u.a. Bes. Ausg. Albanien Nr. 2/8,
10/13, **, Laibach Nr. 1/19, 21/24, 26/28, 33/60, meist ** (Nr. 37 halbe Stelle), P. Nr. 1/9 meist **, alle sign. Montenegro Nr. 29/35 **, meist gute Erh., in Lindner - Falzlosalbum mit Schoner, F
Expert: Adolf Kovar
Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
26.06.2023 - 13:10
- Dosažená cena: **
EUR 560,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Adolf Kovar
Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Známky a pohlednice |
Datum: | 26.06.2023 - 13:10 |
Místo konání aukce: | 15.06. - 26.06.2023 |
Prohlídka: | 15.06. - 26.06.2023 |