Bruno Gironcoli *
(Villach 1936-2010 Wien) Siebdruck auf Transparentfolie, signiert und nummeriert 6/30, Ausschnitt 69,5 x 98,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.06.2023 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Bruno Gironcoli *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.06.2023 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |