Hans Bischoffshausen *
(Feld a. See, Kärnten, 1927-1987) "Timing", signiert Bischoffshausen, datiert 77, Buntstift auf Papier, auf Papier kaschiert, 13,5 x 10,5 cm, gerahmt, verglast, partiell gering fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.06.2023 - 10:18
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Bischoffshausen *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.06.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-