Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Eisblumen", signiert Max Gangl, datiert 2004?, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 69 x 48,5 cm, gerahmt, Plexiglas
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.06.2023 - 10:18
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.06.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |