Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Papst Leo X", signiert O Kokoschka, Lithografie, bezeichnet XXVII/175, Werkverzeichnis Wingler Welz 472, Ausschnitt 39 x 29 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.06.2023 - 10:26
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.06.2023 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: