Eduard Manhart
(Klagenfurt 1880-1945) "Haus am Bach", signiert E. Manhart, datiert 1924, Aquarell mit Weißhöhung auf Papier, auf Karton kaschiert, Ausschnitt 34,5 x 24,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.06.2023 - 11:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Eduard Manhart
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.06.2023 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: