Helga Scholler
(Leoben 1938-2012 Graz, Besuch der Kunstgewerbeschule Graz u. Akademie Wien) Gelbe Begonien, handsigniert H. Scholler, Hinderglasmalerei, Bildausschnitt 35,5 x 27,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
03.07.2023 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Helga Scholler
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.07.2023 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |