Jörg DOBROVICH, clit2, 2019
Öl auf Papier, 42 x 29,5 cm, gerahmt, signiert und datiert
29.06.2023 - 17:06
- Vyvolávací cena:
Jörg DOBROVICH, clit2, 2019
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 29.06.2023 - 17:06 |
Položky z jiných aukcí
- Einachsanhänger "ATZ/Kossarnig S 2960"
- 6 Pressburger Teelöffel,
- Brillant Armkette zus. ca. 0,80 ct (grav.)
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 6)",