Otto SAXINGER, X-re-Gramm 01, 2002
Fotogramm auf PE-Papier, 40 x 30 cm, gerahmt, Unikat, rückseitig signiert
29.06.2023 - 17:30
- Vyvolávací cena:
EUR 270,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 29.06.2023 - 17:30 |