Künstler um 1900
Der Eremit, rückseitig bezeichnet, Öl auf Karton, 63 x 52 cm, gerahmt, beschädigt,
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
03.07.2023 - 10:34
- Dosažená cena: **
EUR 65,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Künstler um 1900
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.07.2023 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |