Künstler um 1900
Blumenstück in Vase, Öl auf Leinwand, 65,5 x 60,5 cm, ovales Passepartout, Krakelee, beschädigt, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
03.07.2023 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.07.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |