Franz Leitgeb *
(Klosterneuburg 1911-1997) Drei Zinnen, signiert und betitelt, Franz Leitgeb, Drei Zinnen, Öl auf Leinwand, 80 x 70 cm, gerahmt,
03.07.2023 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Franz Leitgeb *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.07.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |