Georg Gerlach *
(Berlin 1874-1962 Wien) Parkanlage, signiert G. Gerlach, Öl auf Karton, 19,5 x 30 cm, gerahmt,
03.07.2023 - 10:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Georg Gerlach *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.07.2023 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |