Friedrich Lieder
(Wien 1807-1884) Bildnis Heinrich Prean, Ritter von Zallanunzen, verso betitetlt, signiert Lieder 1841, Aquarell auf Papier, 28,5 x 22,5 cm, oval, Passep., gerahmt, gebräunt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
03.07.2023 - 10:40
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Friedrich Lieder
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.07.2023 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |