Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Winterlandschaft handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 44,5 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen gering bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
24.07.2023 - 15:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.07.2023 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: