Brillant/Turmalin-HerzAnhänger an Collier
Gold 750, 1 Brillant, Turmalin in Herzschliff, Länge 42 cm, 43 g øG42
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
24.07.2023 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.07.2023 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Schmuckdamenarmbanduhr ANDRO
- Altschliffdiamant Damenring zus. ca. 2,30 ct
- Silbertäschen um 1900