Nadine Wölk, Shining III [Racoon III]
Nadine Wölk (*1979), „Shining III [Racoon III]“, Parker auf Papier, signiert, 16,5 x 25 cm
Zur Podcast Folge
17.07.2023 - 17:02
- Vyvolávací cena:
Zur Podcast Folge
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce na pomoc Lékařům bez hranic |
Datum: | 17.07.2023 - 17:02 |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - Deutschland div. Gebiete
- Brillantring zus. ca. 3,50 ct
- Hermann Nitsch *