Franz Roubal *
(Wien 1889-1967 Irdning) Bussard, signiert Roubal, Öl auf Leinwand auf Karton, 36 x 25 cm, gerahmt,
17.07.2023 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Franz Roubal *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 17.07.2023 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |