Franz von Zülow *
(Wien 1883-1963), "Dorfszene", signiert u. datiert "F. Zülow (19)33", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 24,5 x 41,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt, Rahmen bestoßen
17.07.2023 - 10:35
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Franz von Zülow *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 17.07.2023 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-