Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), "Daphne und Apoll", signiert "Ernst Fuchs", Siebduck auf Folie, bezeichnet "E. A.", (Epreuves d'Artiste), Darstellungsgröße ca., 30,5 x 47 cm, verglast, gerahmt
17.07.2023 - 10:18
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 17.07.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: