Maler um 1980
Anemone, signiert und datiert Kastanjeck 1981, Aquarell auf Papier, 24,5 x 20,5 cm, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
17.07.2023 - 10:36
- Dosažená cena: **
EUR 60,-
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Maler um 1980
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 17.07.2023 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |