Oskar Laske
(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Tunis", signiert O. Laske, Farblithografie, 28 x 22 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.07.2023 - 10:35
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: