Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) "Der Rattenfänger von Hameln", signiert Hammerstiel, Lithografie, Handdruck, mit E. A beschriftet, Blattformat 84 x 60 cm, ohne Rahmen, Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.07.2023 - 10:41
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-