Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Bachnymphe", Farbradierung, signiert Fuchs, schwer leserlich nummeriert 254/3?0, Plattengröße 19 x 16 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.07.2023 - 10:45
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: