Ernst Gradischnig *
(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Gradischnig, datiert 01, Tusche, Aquarell auf Papier, 27 x 19,5 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.07.2023 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Gradischnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: