Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Farblithografie, signiert Hutter, datiert 73, die Nr. 527 von 999, Steingröße 60 x 70 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.07.2023 - 10:47
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: