Vitomir Kelava *
(Zenica/Bosnien 1952 geb.) "Ohne Titel", signiert Kelava, Mischtechnik, Ausschnitt 24,5 x 19,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.07.2023 - 11:01
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Vitomir Kelava *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |