Kulturperlen Brillantring ca.0,08 ct
Gold 585, tlw. mit Muschelkernperle, Oberfläche tlw. strukturiert, RW 56, 8,7 g, neuwertigøG4
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
19.07.2023 - 10:02
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2023 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Deutsche emaillierte Deckeldose,
- 12 Wiener vergoldete Mokkalöffel,
- Brillant/Rubinarmkette