Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Pürgg im Ennstal" handsigniert, datiert H. Kobinger 65, sowie im Stock monogrammiert HK, Holzschnitt, Stockgröße 63 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.08.2023 - 15:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.08.2023 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: