Brillantsolitärring 0,48 ct
Weißgold 585, tlw. vergoldet, Steingewicht grav., RW 62, 9,1 g, Ringweitenänderungøg9
Expert: Tina Licina
Tina Licina
01/203 32 28
donauzentrum@dorotheum.at
27.07.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Brillantsolitärring 0,48 ct
Expert: Tina Licina
Tina Licina
01/203 32 28
donauzentrum@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.07.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |