Alters- und Gebrauchsspuren, 1 Einband stark beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
21.08.2023 - 15:28
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 21.08.2023 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |