Uhrenkette
Gold 580, österr. Amtspunze, Länge ca. 46 cm, 9,5 g, TragespurenøG10
Expert: Brigitte Betz
Brigitte Betz
+43-1-51560-276
brigitte.betz@dorotheum.at
27.07.2023 - 10:39
- Vyvolávací cena:
Uhrenkette
Expert: Brigitte Betz
Brigitte Betz
+43-1-51560-276
brigitte.betz@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.07.2023 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 20.07.- 27.07.2023 |