Barockes Gitter
, 18. Jh., wabenförmig geschmiedete Eisenstabkonstruktion, ca. 121x 73 cm, Altersspuren
31.07.2023 - 10:01
- Vyvolávací cena:
Barockes Gitter
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 31.07.2023 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |