Max Pollak *
(Prag 1886-1950 New York) "Alt Wien Maria am Gestade, betitelt, signiert Max Pollak, Farbradierung auf Papier, 78 x 43 cm, gerahmt,
31.07.2023 - 10:23
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Max Pollak *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 31.07.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |