Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck), betitelt "Monde, den Mond betrachtend", signiert "Flora"Tusche auf braunem Papier, Bildausschnitt ca. 19 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
31.07.2023 - 10:15
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 31.07.2023 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-