Künstler um 1920/30
, Stillleben mit 2 Blumenvasen und einem Blumenstock, Öl auf Leinwand ca. 60 x 47 cm, gerahmt
31.07.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Künstler um 1920/30
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 31.07.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |