Hermann Schmid
(Steyr 1870-1945 Neumarkt im Hausruckkreis), betitelt "An der Tiergartenmauer V. 1925", signiert Hermann Schmid, Aquarell auf Papier ca. 14,5 x 19 cm, verglast, gerahmt
31.07.2023 - 10:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hermann Schmid
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 31.07.2023 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |