Anonym 20. Jhdt.
Liegendes Rindvieh, unsigniert, plastischer Bronzeguss, dunkel patiniert, Länge 40 cm
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.08.2023 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Anonym 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.08.2023 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Graz |