Pipo Peteln *
(Marburg/Drau 1892-1973 Graz) Ohne Titel, monogrammiert, datiert P 61, Mischtechnik auf Seidenpapier, Bildausschnitt 37 x 25 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.09.2023 - 15:20
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Pipo Peteln *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.09.2023 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Graz |