Willy Eisenschitz *
(Wien 1889-1974) Ohne Titel/Entwurfszeichnung, Signaturstempel W Eisenschitz, Bleistiftskizze auf Papier, 11,7 x 14 cm, Passepartout, ungerahmt, verschmutzt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.09.2023 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Willy Eisenschitz *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.09.2023 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Graz |