Künstler um 1930/40
, "Lesende Frau am Ufer eines Flusses", undeutlich signiert, datiert "10. VI.(19)33", Öl auf Karton, ca. 18,5 x 24 cm, geahmt
14.08.2023 - 10:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1930/40
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 14.08.2023 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |