Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien), "Königsspringerspiel", "Damengambit" u. "Freibauer", aus dem Zyklus "Schach" 1986, jeweils signiert "Kumpf" im Stein betitelt, 3 Lithographieen in Farbe, je ca. 17,5 x 17,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
14.08.2023 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 14.08.2023 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: