Georg Gerlach *
(Berlin 1874-1962 Wien) Stadtansicht, signiert und datiert G. Gerlach (19)30, Öl auf Karton, 44 x 54 cm, gerahmt,
14.08.2023 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Georg Gerlach *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 14.08.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |