Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien), Innenhof Schloss Seebenstein, signiert "Luigi Kasimir", Darstellungsgröße ca. 29 x 23 cm, Verglast, gerahmt
14.08.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Luigi Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 14.08.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: