Brillant Damenring zus. ca. 0,70 ct
Gold 750, fünf Brillanten, RW 57, max. Ringbreite ca. 9 mm, 9,6 g, leichte Tragespurenøg10
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
17.08.2023 - 10:08
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 17.08.2023 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |