Peter Waldner *
(Hall i. Tirol 1948 geb.) Schivergnügen, monogrammiert unten rechts: PW, Acryl/Bleistift auf Sperrholz, ca. 70 x 50 cm, gerahmt Ruf 3.600
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
01.09.2023 - 14:32
- Dosažená cena: **
EUR 11.050,-
EUR 5.000,- do EUR 8.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-
Peter Waldner *
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Malířství 20. století |
Datum: | 01.09.2023 - 14:32 |
Prohlídka: | 23.08. - 01.09.2023 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: