Halbhohe Anrichte
, Italien, 2. Viertel 19. Jh., Nussholzausführung mit 2 Türen u. klappbarer Platte, ca. 113 x 114 x 58 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren, fleckig
28.08.2023 - 10:51
- Vyvolávací cena:
Halbhohe Anrichte
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 28.08.2023 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |