Rechteckiger Wandspiegel
, Mitte 19. Jh., geschnizter u. goldgefasster Rahmen mit erneuerter Spiegeleinlage, ca.66 x 54 cm, Altersspuren
28.08.2023 - 11:10
- Vyvolávací cena:
Rechteckiger Wandspiegel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 28.08.2023 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |