Hans Fronius *
(Sarajewo 1903 - 1988) Trafalgar Square, 1988, Lithographie, datiert, Nr. 177 von 200 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße ca. 40,5 x 51,5 cm, L 425, Passepartout. verglast, gerahmt
28.08.2023 - 10:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 28.08.2023 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |